top of page

Yakında!

|

Buckin Alsancak

Instagram Stratejileri: Başarı İçin İpuçları ve Taktikler

Etkili instagram stratejileri oluşturmak ve dijital etkileşimi artırmak için gerekli becerileri kazanma fırsatı sunan seminerimiz 16 Mart tarihinde Buckin Alsancak'da!

Instagram Stratejileri: Başarı İçin İpuçları ve Taktikler
Instagram Stratejileri: Başarı İçin İpuçları ve Taktikler

Saat ve Yer

Yakında!

Buckin Alsancak, Kültür, Vasıf Çınar Blv 29/D, 35220 Konak/İzmir, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Instagram Stratejileri - Başarı İçin İpuçları ve Taktikler

Bu etkinlik, Instagram kullanımını optimize etmek isteyen birey ve işletmeler için etkili stratejiler, ipuçları ve taktikleri kapsayarak katılımcılara sosyal medya platformunda daha başarılı olma konusunda rehberlik sağlamayı amaçlar.

 1. Instagram'ın Temel Özellikleri: Profil oluşturma ve optimize etme. Gönderi ve hikaye paylaşımı. Hashtag kullanımı. Takip ve takipçi yönetimi.
 2. Instagram Algoritmaları ve Güncellemeleri: Algoritma değişikliklerinin anlaşılması. Gönderi sıralamasını etkileyen faktörler. Güncel Instagram özellikleri.
 3. Hedef Kitle Analizi ve Belirleme: İdeal takipçi kitlesi tanımlama. Hedef kitleye uygun içerik stratejileri oluşturma.
 4. Etkileşim Artırma Yolları: Yorumları teşvik etme. Anketler ve soru cevaplarla takipçi etkileşimini artırma. Canlı yayınlar ve etkileşimli hikayeler kullanma.
 5. Instagram Reels Stratejileri:Kısa video içerikleri oluşturma ve paylaşma.
 6. Görsel ve Metin İçeriğinde Yaratıcılık:Görsel uyumluluk ve estetik önemleri. Başlıkların dikkat çekiciliği ve etkileyiciliği.
 7. Trendleri Takip Etme ve Uygulama:Güncel Instagram trendlerini anlama. Trendlere uygun içerikler oluşturma.

Etkinlik biletlerine fauraxperince.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Etkinlik girişi fauraclub üyelerine ücretsizdir.

📌  Etkinlik Hakkında Bilmeniz Gerekenler: (Etkinlik Kuralları)

 • Etkinliğimiz süresince katılımcılarımızın başka marka veya firmaların tanıtımlarını veya hizmetlerinin reklamlarını yapmaları kesinlikle yasaktır‼️
 • Organizasyon şirketi ve mekan, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir‼️
 • Etkinliklerimize katılan katılımcılar; kamera, fotoğraf makinesi ve/veya ses kayıt cihazı kullanılarak katılımcının görüntüsünün ve/veya ses kaydının alınmasına, bu kayıtların ve tüm görsellerin; şirketin diğer etkinlik ve hizmetleri için tanıtım, sosyal medya, Youtube ve internet platformlarında kullanılmasına muvafakat etmiş sayılmaktadır.

📍Buckin Alsancak

⏰ 19:30 - 21:00

☎️ +90 850 220 15 10

🎫 www.fauraxperince.com 

💌 info@fauraxperience.com

Biletler

 • İndirimli Etkinlik Bileti

  ₺50,00
  +₺1,25 service fee
  Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page