top of page

21 Nis Paz

|

Konum henüz belli değil

Aile ile Çocuk Etkinliği

Aile içindeki iletişimi güçlendiren ve çocukların gelişimine katkı sağlayan bu etkinlik için 21 Nisan tarihinde Alsancak Havagazı'ndayız! 🎈👨‍👩‍👧‍👦 #AileEtkinliği #ÇocuklarlaEğlence #KeşfetmeyeHazır

Aile ile Çocuk Etkinliği
Aile ile Çocuk Etkinliği

Saat ve Yer

21 Nis 2024 10:00 – 15:00

Konum henüz belli değil

Etkinlik Hakkında

Aile ile Çocuk Etkinliği

Aileler ve çocuklar arasında bağları güçlendirmek, birlikte öğrenmek ve eğlenmek için mükemmel bir etkinlik! Ebeveynler ve çocuklar bir araya gelerek yaratıcı oyunlar oynayacak, el sanatları yapacak ve birlikte eğlenceli etkinliklerde bulunacaklar. Aile içindeki iletişimi güçlendiren ve çocukların gelişimine katkı sağlayan bu etkinlik, unutulmaz aile anıları oluşturmanıza yardımcı olacak. Haydi, birlikte keşfe çıkalım ve ailece eğlencenin tadını çıkaralım! 🎈👨‍👩‍👧‍👦 #AileEtkinliği #ÇocuklarlaEğlence #KeşfetmeyeHazır

Etkinlik Programı

10:00 - 11:00: Çocuklara Yönelik Budokon Yoga

Çocuklar için için budokon sisteminin içinde hayvan hareketlerinin biyomekaniği incelenerek oluşturulan hareket paternidir. Amaç mobilite,koordinasyon ve kuvvet gelişimiyle hareket fonksiyonlarımızı iyileştirmektir. Biz bunu çocukların gelişimine yardımcı olacak ve eğlenceli vakit geçirebilecekleri eğitsel bir oyun haline getirdik. 

10:00-11:00: Yetişkinlere Yönelik Sanat terapisi 

Sanat terapisi, zihinsel ve duygusal sağlığı iyileştirmek, stresi azaltmak ve kişisel gelişimi desteklemek için güçlü bir araçtır. Yetişkinler için düzenlediğimiz sanat terapisi etkinliğinde, sanatın iyileştirici gücünü tanıtacağız. Aynı zamanda çocukların da deneyimleyeceği sanat terapisi sayesinde ebeveynler, çocuklarını daha derinlemesine anlama ve onlara daha iyi destek olma fırsatı yakalarlar. Çocukların yaptığı sanat eserlerine dikkatlice bakarak, çocukların duygusal ihtiyaçlarını ve iç dünyalarını daha iyi anlayabilirler.

11:00-12:00: Çocuklara Yönelik Sanat Terapisi

Çocuklara yönelik sanat terapisi, duygusal ve zihinsel gelişmelerini desteklemek için sanatın kullanıldığı bir terapi türüdür. Stresle başa çıkmalarını ve duygusal dengeyi sağlamalarına yardımcı olur. Sanat çocuklar için sözcüklerle ifade etmekte zorlandıkları duygu ve düşünceleri ifade etmelerine olanak tanır. 

11:00-12:00: Yetişkinlere Yönelik Temel Yoga 

Yetişkinler için Temel yoga beden, zihin ve ruhun bütünlüğünü sağlamak için kullanılan antik bir uygulamadır. Bedenin pozisyonları, nefes kontrolü ve meditasyonu içerir. İçsel farkındalığı arttırarak bireyin kendisiyle ve çevresiyle daha derin bir bağ kurmasına yardımcı olur.

12.00 - 13.00: Yemek Molası (Etkinlik biletine yiyecek dahil değildir!)

13:00-14:00: Çocuklara Yönelik Dans Etkinliği 

Çocuklarınızı cazla tanıştırarak müzik ve ritim çalışmalarıyla eğlenceli bir gün geçireceğiz. Hareketleri gözlemleme, uygulama ve ritim ile birleştirme becerilerimizi geliştireceğiz.

13:00-14:00: Yetişkinlere Yönelik İngilizce Etkinlik

Keyifli oyunlar eşliğinde konuşma becerinizi geliştirip sosyal bir ortamda çekinmeden kendinizi İngilizce ifade etmenin tadını çıkaracaksınız. 

14.00 - 15.00: Çocuklara Yönelik İngilizce Etkinlik

Eğlenerek öğreniyoruz.  Çocuklara düzenlediğimiz özel oyunlarla hem yeni kelimeler öğrenicekler hem de yeni arkadaşlar edinecekler.

 14:00-15:00: Yetişlinlere Yönelik Dans etkinliği 

Caz, günümüze uzanan enerjik ve yaratıcı bir dans stili sunar. Siz de bu eğlenceli yolculuğa katılarak, ritimle buluşmanın ve partnerinizle dans etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Etkinliğimiz aile çocuk etkinliği olduğu için sadece 7 yaş ve üzeri çocuklu ailelerin katılımına açıktır.

Etkinlik biletlerine fauraxperince.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Etkinlik girişi fauraclub üyelerine ücretsizdir.

📌  Etkinlik Hakkında Bilmeniz Gerekenler: (Etkinlik Kuralları)

 • Etkinliğimiz süresince katılımcılarımızın başka marka veya firmaların tanıtımlarını veya hizmetlerinin reklamlarını yapmaları kesinlikle yasaktır‼️
 • Organizasyon şirketi ve mekan, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir‼️
 • Etkinliklerimize katılan katılımcılar; kamera, fotoğraf makinesi ve/veya ses kayıt cihazı kullanılarak katılımcının görüntüsünün ve/veya ses kaydının alınmasına, bu kayıtların ve tüm görsellerin; şirketin diğer etkinlik ve hizmetleri için tanıtım, sosyal medya, Youtube ve internet platformlarında kullanılmasına muvafakat etmiş sayılmaktadır.

📍

⏰ 10:00 - 15:00

☎️ +90 850 220 15 10

🎫 www.fauraxperince.com 

💌 info@fauraxperience.com

Biletler

 • Etkinlik Bileti

  Etkinliğimiz aile çocuk etkinliği olduğu için sadece çocuklu ailelerin katılımına açıktır.

  ₺0,00 - ₺500,00 arası
  Satış bitti
  • ₺500,00
   +₺12,50 service fee
  • ₺0,00
   +₺0,00 service fee

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page